KÜLTÜR (Medya90) - |

Manisa Vakfı Başkanı Ercan Oğuz'un Fetih Yıldönümü Kutlama Mesajı

 

Manisa Vakfı Başkanı Ercan Oğuz'un Fetih Yıldönümü Kutlama Mesajı

Manisa Vakfı Başkanı Ercan Oğuz "Şehzadeler şehri Manisamızda şehzadeliğini tamamalayarak padişahlığa hazırlanan ve genç yaşta da padişah olup Hz. Peygamber Efendimizin müjdesine nail olarak İstanbul'u fethederek bir çağı kapatıp bir çağı açan Fatih Sultan Mehmet'i ve askerlerini fethin 568 yılında rahmet ve minnetle anıyoruz" dedi
ÖNDER GÜZELARSLAN Manisa Vakfı Başkanı Ercan Oğuz "Şehzadeler şehri Manisamızda şehzadeliğini tamamalayarak padişahlığa hazırlanan ve genç yaşta da padişah olup Hz. Peygamber Efendimizin müjdesine nail olarak İstanbul'u fethederek bir çağı kapatıp bir çağı açan Fatih Sultan Mehmet'i ve askerlerini fethin 568 yılında rahmet ve minnetle anıyoruz"   “2021 yılı sona ererken yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluluğunu bütün hemşerilerimle paylaşıyor, 2021 yılının milletimiz ve bütün insanlık için huzur, barış, refah ve istikrar getirmesini temenni ediyorum. Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, aziz milletimize metanet diliyorum. "BU YIL DA MİLLETÇE BİRBİRİMİZE KENETLENECEĞİZ" Terörle, tedhişle ve her türlü Fitnelerle ülkemizi zayıf düşürmeye çalışanlar emellerine asla ulaşamayacak, millet-devlet kenetlenmesi karşısında mutlaka hezimete uğrayacaklardır. Huzurumuzu, kardeşliğimizi kimse bozamayacak. Aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetine asla halel getirmeyeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz devam ettikçe, inanıyorum ki, ülkemizin hukukuna, kardeşliğimize ve demokrasimize yönelebilecek her türlü tehdit bertaraf olmaya mahkûm olacaktır. Bu umutlarla tüm İslam âleminin, Ülkemizin, Milletimizin, Manisalı aziz hemşerilerimin Fetih yıl dönümünü kutlar, İslam ve İnsanlık âlemine, Ülkemize, Milletimize ve aziz hemşerilerime mutluluk, barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim”  "Fatih nasıl ki İstanbul'u Bizansın elinden alarak bir İslam beldesi yaptıysa bizlerde fethin yıldönümünde Payitaht İstanbul'da kurduğumuz Manisa Vakfı olarak hem Şehzadeler şehri Manisa da hemde Payitahtta ecdada dair eserlere ve kültüre sahip çıkmak için çalışıyoruz. Bir Fetih nesli yetiştirmek için kültürel kodlarımıza sahip çıkarak bir mücadele veriyoruz. Gençliğin ve geleceğin sağlam olabilmesi için mazimize sahip çıkmak gerekiyor. Bu uğurda yaptığımız çalışmalarda Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Fethin 568 yılı kutlu ve mübarek olsun." Manisa Vakfı Başkanı Ercan Oğuz
Manisa Vakfı Başkanı Ercan Oğuz "Şehzadeler şehri Manisamızda şehzadeliğini tamamalayarak padişahlığa hazırlanan ve genç yaşta da padişah olup Hz. Peygamber Efendimizin müjdesine nail olarak İstanbul'u fethederek bir çağı kapatıp bir çağı açan Fatih Sultan Mehmet'i ve askerlerini fethin 568 yılında rahmet ve minnetle anıyoruz" dedi

ÖNDER GÜZELARSLAN

Manisa Vakfı Başkanı Ercan Oğuz "Şehzadeler şehri Manisamızda şehzadeliğini tamamalayarak padişahlığa hazırlanan ve genç yaşta da padişah olup Hz. Peygamber Efendimizin müjdesine nail olarak İstanbul'u fethederek bir çağı kapatıp bir çağı açan Fatih Sultan Mehmet'i ve askerlerini fethin 568 yılında rahmet ve minnetle anıyoruz" 

 “2021 yılı sona ererken yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluluğunu bütün hemşerilerimle paylaşıyor, 2021 yılının milletimiz ve bütün insanlık için huzur, barış, refah ve istikrar getirmesini temenni ediyorum. Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, aziz milletimize metanet diliyorum.

"BU YIL DA MİLLETÇE BİRBİRİMİZE KENETLENECEĞİZ"

Terörle, tedhişle ve her türlü Fitnelerle ülkemizi zayıf düşürmeye çalışanlar emellerine asla ulaşamayacak, millet-devlet kenetlenmesi karşısında mutlaka hezimete uğrayacaklardır. Huzurumuzu, kardeşliğimizi kimse bozamayacak. Aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetine asla halel getirmeyeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz devam ettikçe, inanıyorum ki, ülkemizin hukukuna, kardeşliğimize ve demokrasimize yönelebilecek her türlü tehdit bertaraf olmaya mahkûm olacaktır.

Bu umutlarla tüm İslam âleminin, Ülkemizin, Milletimizin, Manisalı aziz hemşerilerimin Fetih yıl dönümünü kutlar, İslam ve İnsanlık âlemine, Ülkemize, Milletimize ve aziz hemşerilerime mutluluk, barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim” 

"Fatih nasıl ki İstanbul'u Bizansın elinden alarak bir İslam beldesi yaptıysa bizlerde fethin yıldönümünde Payitaht İstanbul'da kurduğumuz Manisa Vakfı olarak hem Şehzadeler şehri Manisa da hemde Payitahtta ecdada dair eserlere ve kültüre sahip çıkmak için çalışıyoruz. Bir Fetih nesli yetiştirmek için kültürel kodlarımıza sahip çıkarak bir mücadele veriyoruz. Gençliğin ve geleceğin sağlam olabilmesi için mazimize sahip çıkmak gerekiyor. Bu uğurda yaptığımız çalışmalarda Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Fethin 568 yılı kutlu ve mübarek olsun."

Manisa Vakfı Başkanı
Ercan Oğuz

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve medya90.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.