Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Günlük işlerinizin yoğunluğundan şikayetçi olabilirsiniz. Yetişemediğiniz her konu stresinizi arttırıyor. Bir şeyleri bırakmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz.
Boğa
Harekete geçmek için doğru zaman olup olmadığının kararsızlığını yaşıyorsunuz. Tek başınıza hareket etmek yerine güven duyduğunuz kişilerin düşüncelerine başvurabilirsiniz. Bugün dostlarınız bir kez daha kurtarıcınız olabilir.
İkizler
Yeni bir ilişkiye başlamanın kararsızlığını yaşıyorsunuz. Kalp ve mantık arasında son sözü kalp söylüyor. Hislerinize kulak vermeye güvenmelisiniz.
Yengeç
Aile kurmak için ilk adımı atıyorsunuz. Yeni tanışmalar yeni bir gelecek için size umut verebilir. Ne istediğinizden emin olmak, seçimlerinize yön verecektir.
Aslan
Çevrenizle olan iletişiminizde daha fazla önem ve yer veriyorsunuz. Yakınlığınızın ilerlemesini istediğiniz kişilerle diyaloglarınız artabilir. Yeni paylaşımlar hayatınıza yeni oluşumlar çağırıyor.
Başak
Elde etmek istedikleriniz için belirlediğiniz yol haritanızda değişikliğe gidiyorsunuz. Karar vermekte zorlanmanız sonucu değiştirmeyecektir. Süreci kendiniz için kolaylaştırmak istiyorsanız bazı detayları geri plana atmalısınız.
Terazi
Yeniden karar değiştiriyorsunuz. Düşünceleriniz yeniden başlamak isterken hayatınızın tekrarlandığını hissedeceksiniz. Bu duruma son verme isteğinizi canlı tuttuğunuz takdirde istediğiniz değişiklikleri de mümkün kılabilirsiniz.
Akrep
İçinizdeki öfke sizi yalnız kalmaya itiyor. Kaybetme korkunuz tetiklenirken doğru seçenek konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Bugünün yalnızlığını zihninizi ve duygularınızı toparlamak için değerlendirin ve kabuğunuzu temizleyin.
Yay
Hızlı hareket etmek isterken yanlış kararlar alabilirsiniz. Temkinli ve soğukkanlı hareket etmelisiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar sorunları da beraberinde getirebilir, tedbirli olmanızda fayda var.
Oğlak
Önceliğiniz her zaman kariyeriniz oluyor. Ama bugün sosyal yaşamın eksikliğini hissedeceksiniz. Kendinize ve arkadaşlarınıza vakit ayıracağınız şekilde bir planlama yapmalısınız.
Kova
Gitmek ve kalmak arasında sıkışıp kaldınız. Özgür ruhunuz daha fazla sabredemeyebilir. Ama durumu çözebilmek adına size yakışmayan karar ve söylemlerden de kaçınmalısınız. Değerlerinize göre hareket edin.
Balık
Dostlarınıza yardım edeceğiniz bir gün olacaktır. Duygusal dönüşüm için sizin manevi desteğinize ihtiyaç duyuyorlar. Bunun ne olduğunu en iyi bilen biri olarak tecrübelerinizi paylaşmak, karşılıklı olarak bir iyileşmeyi de beraberinde getirecektir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.